Claudiu Niculescu a văzut meciul juniorilor A, CFR - "U" 1-0 GALERIE FOTO

Claudiu Niculescu a văzut meciul juniorilor A, CFR -
Antrenorul Universităţii a văzut mai mult de o repriză din derby-ul juniorilor republicani ai Clujului.

Juniorii republicani A ai CFR Cluj, antrenaţi de Vasile Gheorghe, au câştigat cu 1-0 partida cu rivala Universitatea, pregătită de Gică Barbu.

Singurul gol al meciului a fost marcat de Roghină, în minutul 50, cu un şut imparabil din marginea careului mare.

La întâlnirea de la Baza Transilvania a asistat şi antrenorul echipei de seniori a Universităţii Cluj, Claudiu Niculescu. El a refuzat să ofere declaraţii presei. La meci au mai asistat Alin Minteuan, antrenor la CFR II, Ioan Mărginean, şeful Centrului de Copii şi Juniori de la "U", Marius Popescu şi Mihai Georgescu.

În urmă cu puţine momente a început şi partida juniorilor B de la cele două cluburi, care are loc în aceeaşi locaţie.